Školské partnerstvá Comenius - bilaterálne v rámci Programu celoživotného vzdelávania COMENIUS

Za obsah produktu zodpovedá výlučne autor a Európska komisia ani Národná agentúra nenesú zodpovednosť za použitie týchto informácií.

Priateľstvo bez hraníc (Friendship without borders)

22. 3. 2012 – 23. 3. 2012 sa 23 žiakov a 5 pedagógov našej školy zúčastnilo návštevy partnerskej školy v Miškovci.
Program návštevy bol bohatý. Zameraný bol na spoznanie školy, mesta, blízkeho okolia a na spoločné pracovné stretnutia so žiakmi a pedagógmi partnerskej školy.
Príprava na stretnutie zahŕňala zostavenie slovníka najčastejšie používaných slov a fráz v slovenskom, anglickom a maďarskom jazyku, s ktorými sa oboznámili žiaci obidvoch škôl.
Žiaci spoločne pracovali na logu projektu a na zostavení informačnej brožúry o Miškovci.
V kvíze, ktorý sa zrealizoval na záver stretnutia žiaci preukázali nadobudnuté vedomosti o partnerskej škole a meste, ktoré získali počas návštevy.
Odchod z Košíc
Príchod do Miškovca