Rozprávková školička

23. 3. 2017

Dňa 23. 3. sme na našej škole privítali zvedavých predškolákov, ktorí si u nás vyskúšali, aké to je byť ozajstným školákom. Počas popoludnia s názvom Rozprávková školička si rodičia prezreli niektoré triedy 1.stupňa, počítačové učebne našej školy, získali nové informácie, ale hlavne sa so svojimi detičkami zúčastnili aktivít, ktoré pre ne prichystali pani učiteľky. Prekážková dráha, zaujímavé vzdelávacie aktivity na počítačoch, skladanie puzzle, lovenie zlatej rybky, tvorivé dielne a skúmanie prírodnín pod mikroskopom zaujali všetkých našich malých návštevníkov. Domov odchádzali so sladkou odmenou a my sa tešíme, že sa čoskoro stretneme. Zápis do 1. ročníka je tu čo nevidieť.