Poďme sa učiť do lesa – integrované tematické vyučovanie

14. 10. 2016

14. októbra 2016 mali žiaci III.L a III.S integrované tematické vyučovanie na Chodníku zvedavých myšiek. Okrem prírodovedy a telesnej výchovy sa učili slovenský jazyk, matematiku, anglický jazyk a čítali si z knihy Ľ. Ondrejova: Keď pôjdeš horou. V skupinách vyplňovali pracovné listy a poučili sa o dodržiavaní bezpečnosti .
Na obed sa občerstvili výbornou kuracou polievkou v reštaurácii Alpinka. Na záver sa v areáli zoznámili s kozami a voľný čas využili na hry.
Zážitkové vyučovanie pomohlo žiakom rozšíriť si vedomosti. Všetkým sa veľmi páčilo a už teraz sa tešia na ďalšie takéto vyučovanie na jar.