OK v streľbe zo vzduchovej pušky

sa uskutočnilo 30. 11. 2016 v priestoroch telocvične ZŠ Kežmarská 30. Naše strelecké trio - Matúš Paralič z IX.B, Žofia Kollárová a Róbert Martončík zo VII.A - obsadilo ako družstvo krásne 2. miesto.
Súťaže sa zúčastnili strelci z 11 ZŠ a osemročných gymnázií.
Žofia Kollárová zo VII.A v kategórií mladších žiakov si vystrieľala bronzovú medailu. Róbert Martončík v kategórií starších žiakov má "zlato" a postupuje do krajského kola. Darilo sa aj Matúšovi Paraličovi-obsadil 6. priečku v kategórií starších žiakov.
Strelcom srdečne blahoželám a ďakujem za reprezentáciu školy v OK v streľbe zo vzduchovej pušky.

vedúca streleckého krúžku E. Semanová